Вантажна шина Sava Tamar Plus 8.5 R17.5 121M
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Tamar Plus 8.5 R17.5 121M 8.5 R17.5 " 121 M 9.5 R17.5 " 129 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Tamar Plus 8.5 R17.5 121M
Усі ціни 15 →Sava Tamar Plus (ведуча вісь) 8.50 R17.5 121/120M | 9 005 грн. |
Sava Tamar Plus (ведущая) 8.5 R17.5 121M | 8 301 грн. |
Sava TAMAR PLUS 8.5/80 R17.5 121/120M | 8 150 грн. |
Sava Tamar Plus (8.5/80R17.5 121/120M) | 7 905 грн. |
SAVA Tamar Plus (ведуча) 8.5R17.5 121/120M | 8 138 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Sava Tamar Plus 8.5 R17.5 121M
Ціни на Sava Tamar Plus 8.5 R17.5 121M |
---|---|---|---|---|
Sava Tamar Plus 8.5 R17.5 121M | від 7 898 грн. | 15 пропозицій | ||
Sava Tamar Plus 9.5 R17.5 129M | від 13 904 грн. | 1 пропозиція |