Вантажна шина Petlas RZ 300 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RZ 300 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RZ 300 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 15 →Petlas RZ300 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 7 604 грн. |
Petlas RZ300 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M | 6 460 грн. |
Petlas RZ300 (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 6 471 грн. |
Petlas RZ300 (приводная) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 6 490 грн. |
Petlas RZ300 235/75 R17.5 132/130M | 6 666 грн. |
ще 10 пропозицій