Котушка Savage Gear SGS6 5000FD
Відео 4Фото 7 |
Savage Gear SGS6 5000FD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Savage Gear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Savage Gear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Savage Gear SGS6 5000FD
Усі ціни 14 →Катушка Savage Gear SGS6 5000 FD 6+1BB (74754) | 3 780 грн. |
Котушка Savage Gear SGS6 5000 FD 6+1BB (1854.19.61) 1854.19.61 | 3 770 грн. |
Котушка Savage Gear SGS6 5000 FD 6+1BB (1854.19.61) 1854.19.61 | 3 780 грн. |
Savage Gear Котушка Savage Gear SGS6 5000 FD 6+1BB (1854.19.61) 1854.19.61 | 3 780 грн. |
Катушка спіннінгова Savage Gear SGS6 5000 FD 6+1BB (18541961) | 3 780 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →