Корм для кішок Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey/Duck 2 kg
Фото 4 |
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey/Duck 2 kg |
|
Качка за своїми властивостями оптимально підійде активним улюбленцям, підтримає м'язову кондицію та подбає про серце.
Вік: кішки з 12 місяців або моменту настання фізіологічної зрілості (для великих порід). Можна застосовувати для годування кошенят, що мають алергію на курятину, при додаванні до раціону мінеральних комплексів до 6 місячного віку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Savory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Savory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey/Duck 2 kg
Усі ціни 16 →Сухой корм Savory для кошек со свежим мясом индейки и уткой, 2 кг (4820232 | 1 010 грн. |
Сухий корм Savory для кішок зі свіжим м'ясом індички і качкою, 2 кг (48202 | 1 010 грн. |
Savory зі свіжим м'ясом індички та качкою 2 кг (4820232630051) | 1 010 грн. |
Сухий корм для кішок Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey and Duck 2 кг | 1 010 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey/Duck
Ціни на Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey/Duck |
---|---|---|---|---|
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey/Duck 400 g | від 267 грн. | 8 пропозицій | ||
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey/Duck 2 kg | від 808 грн. | 20 пропозицій | ||
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey/Duck 8 kg | від 3 279 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →