Вимикач Schneider Unica MGU3.201.12
Відео 2 | Очікується у продажу 327 грн. Тип: звичайний (непрохідний); Комплектація: вимикач без рамки; Встановлення: в монтажну коробку; Кількість клавіш (шт): 1; Перемикачі: клавіші; Номінальний струм (А): 10; Рівень захисту: IP20; Ступінь захисту: IK01; Підключення дротів: затискне; Матеріал: пластик; Габарити (мм): 45x45x34 |
Schneider Unica MGU3.201.12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schneider Unica MGU3.201.12
Ціни на Schneider Unica MGU3.201.12 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU3.201.18 | від 163 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.201.25 | від 163 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.201.30 | від 273 грн. | 2 пропозиції |