Вимикач Schneider Asfora EPH0800123
Schneider Asfora EPH0800123 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH0800123
Выключатель кнопочный «Звонок»кремовый Asfora, EPH0800123 | 136 грн. |
Кнопка дзвінок Schneider Asfora EPH0800123 кремовий | 143 грн. |
Вимикач кнопковий «Дзвінок» кремовий Asfora, EPH0800123 | 151 грн. |
Кнопка Schneider Electric 1-кл. Дзвінок Asfora крем EPH0800123 | 143 грн. |
Дзвінок 2 модуля Слонова кістка Asfora Schneider Electric EPH0800123 | 143 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →