Мотошолом Scorpion EXO-1400 Air
Відео 6Фото 20 |
Scorpion EXO-1400 Air |
|
Kwikfit-можливість використовувати шолом з окулярами. Знімні нутрощі. Pinlock
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scorpion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scorpion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scorpion EXO-1400 Air
Усі ціни 18 →Scorpion Exo-1400 Evo Air Attune Grey/Black/Fluo Szary Żółty Fluo Czarny | 19 000 грн. |
Scorpion Exo-1400 Evo Air Attune Grey/Black/Fluo Szary Żółty Fluo Czarny | 19 475 грн. |
Scorpion Exo-1400 Evo Air Attune Grey/Black/Fluo Szary Żółty Fluo Czarny | 19 950 грн. |
Scorpion Exo-1400 Evo Air Solid Black Matt Czarny Mat | 14 400 грн. |
Scorpion Exo-1400 Air Shell Black/Red Czarny Czerwony | 19 000 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →