Електрична зубна щітка Seago SG-575
Фото 6 |
Seago SG-575 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель щітки різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти (3 насадки), так і варіанти, де насадок більше.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seago 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seago.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seago SG-575
Щітка електрична зубна Seago SG575 звукова 5 насадок та футляр біла | 1 630 грн. |
Електрична Зубна Щітка Звукова Доросла Seago SG575 5 Насадок + 5 Режимів + | 1 640 грн. |
Електрична Зубна Щітка Звукова 5 Насадок + 5 Режимів + Кейс Для Зберігання | 1 640 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →