Конвектор Sencor SCF 2001 2 кВт
Sencor SCF 2001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SCF 2001 2 кВт
Усі ціни 6 →Обігрівач Sencor Scf 2001 | 2 410 грн. |
Обогреватель Sencor SCF 2001 | 2 314 грн. |
Обігрівач Sencor SCF2001 | 2 300 грн. |
Конвектор Sencor SCF 2001 | 2 200 грн. |
Конвектор Sencor SCF 2001 | 2 508 грн. |
Обігрівач Sencor SCF 2001 | 2 308 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →