Машинка для стрижки Sencor SHP 4502BL
Фото 5 |
Sencor SHP 4502BL - чорний |
|
Графічне зображення довжини стрижки.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SHP 4502BL
Усі ціни 21 →Машинка для стрижки Sencor Shp 4502BL | 1 114 грн. |
Тример SENCOR SHP 4502BL | 1 031 грн. |
Sencor SHP 4502BL | 890 грн. |
Sencor SENCOR SHP 4502BL 41006914 | 999 грн. |
Тример Sencor SHP 4502BL (6638075) | 999 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Sencor SHP 4502BL
Ціни на Sencor SHP 4502BL |
---|---|---|---|---|
Sencor SHP 4501BK | від 849 грн. | 27 пропозицій | ||
Sencor SHP 4502BL | від 699 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →