Метеостанція Sencor SWS 5600
Sencor SWS 5600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SWS 5600
Усі ціни 18 →SENCOR SWS5600 | 1 999 грн. |
Метеостанція Sencor SWS 5600 | 1 999 грн. |
Электрическая погодная станция Sencor Sws 5600 | 2 000 грн. |
Погодна станція Sencor SWS 5600 SWS5600 | 1 999 грн. |
SENCOR SWS5600 | 1 999 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →