Похідний ніж Sencut Actium SA02E (SA02E)
Відео 1Фото 10 |
Sencut Actium SA02E |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencut Actium SA02E
Усі ціни 11 →Sencut Actium SA02E | 2 990 грн. |
Карманный нож Sencut Actium зеленый SA02E | 2 990 грн. |
Ніж складаний Sencut Actium SA02E | 2 890 грн. |
Never Ever Blackwash Olive G10 (SA02E) SA02E | 2 990 грн. |
Ніж Sencut Actium Blackwash Olive G10 (SA02E) SA02E | 2 990 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →