Похідний ніж CJRB Chord J1927-GY (J1927-ST)
Відео 5Фото 19 |
CJRB Chord J1927-GY |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CJRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CJRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CJRB Chord J1927-GY
Карманный нож CJRB Chord Steel handle (J1927-ST) | 2 990 грн. |
Ніж CJRB Стальная ручка (J1927-ST) J1927-ST | 2 990 грн. |
Нож CJRB Chord, AR-RPM9 Steel, Steel handle J1927-ST | 2 990 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →