Похідний ніж Sencut Kyril S22001-1
Відео 11Фото 17 |
Sencut Kyril S22001-1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencut Kyril S22001-1
Усі ціни 17 →Sencut Kyril S22001-1 | 2 474 грн. |
Ніж складаний Sencut Kyril S22001-1 | 2 474 грн. |
Карманный нож Sencut Kyril черный S22001-1 | 3 010 грн. |
Ніж складаний Sencut Kyril S22001-1 | 2 910 грн. |
Ніж Sencut Kyril G10 Black (S22001-1) | 2 558 грн. |
ще 12 пропозицій
Чудовий недорогий ніж від бюджетнішого, але не менш якісного підрозділу WE Knife - Sencut. Дуже багатий комплект постачання. Відмінно рідше та лежить у руці. Приймальна механіка. Якісне загострення з "коробки". Ціна. Додавши додатково "шпеньок" для більш універсального та варіативного відкриття. Ruslan ShiZ: користуюся Sencut Kyril S22001-1 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →