Похідний ніж Boker Plus Urban Spillo G10 (01BO357)
Фото 5 |
Boker Plus Urban Spillo G10 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Plus Urban Spillo G10
Усі ціни 6 →Boker Plus Urban Spillo Jade G10 (01BO357) Jade | 2 540 грн. |
Нож Boker Plus Urban Spillo Jade G10 01BO357 | 2 596 грн. |
Ниж Boker Plus Urban Spillo Jade G10 (01BO357) 01BO357 | 2 596 грн. |
Ніж Boker Plus Urban Spillo Jade G10 (01BO357) 01BO357 | 2 596 грн. |
Boker Ніж Boker Plus Urban Spillo Jade G10 (01BO357) 01BO357 | 2 596 грн. |
Ніж Boker Plus Urban Spillo G10 (01BO357) | 2 596 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →