Мікрофон Sennheiser MD 441-U
Відео 12 |
Sennheiser MD 441-U |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser MD 441-U
Усі ціни 15 →Мікрофон Sennheiser MD 441 U 000762 | 47 259 грн. |
Мікрофон Sennheiser MD 441-U - Dynamic super-cardioid microphone | 44 977 грн. |
Вокальный микрофон Sennheiser MD 441-U | 38 969 грн. |
Sennheiser MD 441-U - Dynamic super-cardioid microphone | 43 880 грн. |
Sennheiser MD 441-U - Dynamic super-cardioid microphone | 44 977 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →