Вакуумний пакувальник Severin FS 3610
Фото 6 |
Severin FS 3610 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin FS 3610
Усі ціни 13 →Вакуумний пакувальник Severin Fs 3610 | 2 767 грн. |
Вакуумний пакувальник Severin FS 3610 | 2 879 грн. |
Вакууматор Severin FS 3610 | 2 879 грн. |
Вакуумний пакувальник Severin FS 3610 | 2 570 грн. |
Severin FS 3610 FS3610 | 2 879 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →