Музичний центр Sharp XL-B517D
Фото 18 |
Якісна брендова аудіосистема, що включає CD-ресивер, цифровий FM-тюнер (DAB+), bluetooth-модуль для стрімінгу і дві добротних двосмугових колонки. Виконана в класичному домашньому дизайні, чудово впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для користувачів, які вимогливі до якості звучання і звикли до класичного зовнішнього дизайну.
Незважаючи на компактні розміри, ця модель може іменуватися справжнім музичним центром. Крім CD-програвача, FM-тюнера (підтримка RDS + цифровий стандарт DAB+) та пам'яттю на 60 станцій, вона обладнана якісним підсилювачем, інтегрованим bluetooth-адаптером та USB-портом для підключення зовнішніх накопичувачів (об'єм до 32 Гб) з різним аудіоконтентом. Безперечним плюсом аудіосистеми Sharp XL-B517D можна назвати повну відсутність яскравого підсвічування, що дозволяє встановлювати цю систему в спальні (яскравість наявних LED-індикаторів можна регулювати). Завдяки бездротовому інтерфейсу bluetooth можна відтворювати аудіосигнал, що надходить безпосередньо зі смартфонів, планшетів або ноутбуків. Для роботи з аналоговими джерелами звуку передбачено лінійний вхід AUX IN (3-pin mini-Jack 3.5mm). Кожна з двох дерев'яних колонок оснащена двома акустичними випромінювачами (ВЧ + НЧ/СЧ) та фазоінвертором.
Купити Sharp XL-B517D
Музичний центр Sharp XL-B517D Black/Brown XL-B517D(BR) | 4 926 грн. |
Музыкальный центр Sharp XL-B517D BK Black | 4 922 грн. |
Музичний центр Sharp XL-B517D Black/Brown | 4 916 грн. |
Музыкальный центр Sharp XL-B517D Black/Brown | 4 922 грн. |