Бінокль Sigeta Imperial 10x34
Фото 19 |
Sigeta Imperial 10x34
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:34 мм
Поле зору на 1 км:105 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:430 г
Всі характеристики
Характеристики Imperial 10x34
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigeta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigeta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigeta Imperial 10x34
Усі ціни 47 →Бінокль SIGETA Imperial 10x34 Black 65834 | 5 002 грн. |
Бінокль Sigeta Imperial 10x34 Black (65834) | 4 786 грн. |
Бинокль Sigeta Imperial 10x34 Черный (65834) 65834 | 4 541 грн. |
Бінокль Sigeta Imperial 10x34 Black (65834) 65834 | 5 002 грн. |
Sigeta Imperial 10x34 Blue (65835) 65835 | 5 002 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →