Компресор Sigma 7043141 50 л
Фото 13 |
Sigma 7043141 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 7043141 50 л
Усі ціни 13 →Компрессор Sigma 7043141 | 11 183 грн. |
Компресор одноциліндровий Sigma 1.8кВт 230л/хв 8бар 50л (7043141) | 11 505 грн. |
Компрессор Sigma одноцилиндровый 1.8кВт 230л/мин 8бар 50л (2 крана) (70431 | 10 662 грн. |
Компресор Sigma одноциліндровий 1.8кВт 230л/хв 8бар 50л (2 крана) (7043141 | 11 505 грн. |
Компресор Sigma 7043141 | 9 940 грн. |
ще 8 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель 7043131 — об'єм ресивера 24 л
- Модель 7043141 — об'єм ресивера 50 л
Модификації Sigma 7043141
Ціни на Sigma 7043141 |
---|---|---|---|---|
Sigma 7043131 24 л | від 8 037 грн. | 12 пропозицій | ||
Sigma 7043141 50 л | від 8 825 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →