Компресор Sigma 7042561 50 л мережа (230 В)
Sigma 7042561 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 7042561 50 л мережа (230 В)
Усі ціни 12 →Компрессор Sigma 7042561 | 15 346 грн. |
Компресор чотирициліндровий безмасляний Sigma (7042561) | 13 093 грн. |
Компресор SIGMA безмасляний 50л (7042561 | 15 788 грн. |
Компрессор Sigma четырехцилиндровый безмасляный 3кВт 418л/мин 8бар 50л (70 | 15 788 грн. |
Компресор Sigma чотирициліндровий безмасляний 3кВт 418л/хв 8бар 50л (70425 | 15 788 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →