Компресор Sigma 7043131 24 л
Фото 13 |
Sigma 7043131 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 7043131 24 л
Усі ціни 12 →Компрессор Sigma 7043131 | 9 064 грн. |
Компресор одноциліндровий Sigma 1.8кВт 230л/хв 8бар 24л (7043131) | 9 302 грн. |
Компрессор Sigma одноцилиндровый 1.8кВт 230л/мин 8бар 24л (2 крана) (70431 | 9 302 грн. |
Компресор Sigma одноциліндровий 1.8кВт 230л/хв 8бар 24л (2 крана) (7043131 | 9 302 грн. |
Компресор Sigma 7043131 | 8 037 грн. |
ще 7 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель 7043131 — об'єм ресивера 24 л
- Модель 7043141 — об'єм ресивера 50 л
Модификації Sigma 7043131
Ціни на Sigma 7043131 |
---|---|---|---|---|
Sigma 7043131 24 л | від 8 037 грн. | 12 пропозицій | ||
Sigma 7043141 50 л | від 8 825 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →