Компресор Werk BMW-24 24 л (75603)
Відео 1Фото 3 |
Werk BMW-24 24 л50 л |
|
В моделі BMW-24 об'єм ресивера 24 л, а в моделі BMW-50 — 50 л
Пересувний поршневий компресор побутового класу. Підходить для використання в гаражі або домашньої майстерні. Оснащений двигуном потужністю 1.5 кВт. За виробництво стисненого повітря відповідає одноциліндрова поршнева головка, яка має продуктивність 200 л/хв (на вході) та робочий тиск 8 бар. Вузли та агрегати компресора Werk BMW-24 встановлені на сталевому ресивері об'ємом 24 л, до якого прироблено колеса та рукоятку для переміщення 16.8-кг обладнання. Комплект виходів, призначених для підключення споживачів стисненого повітря, складається із двох штуцерів. Обидва мають муфти під швидкознімні з'єднання типу рапід. В одному з виходів тиск можна регулювати, другий підключений безпосередньо до ресивера в обхід повітряного редуктора.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk BMW-24 24 л
Усі ціни 28 →Компрессор масляный Werk BMW-24 (75603) | 4 982 грн. |
Werk BMW-24 | 5 057 грн. |
Компресор WERK BMW - 24 | 7 253 грн. |
Компресор - bmw-24 (werk) | 5 124 грн. |
WERK BMW-24 | 4 941 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Werk BMW-24
Ціни на Werk BMW-24 |
---|---|---|---|---|
Werk BMW-24 24 л | від 4 400 грн. | 29 пропозицій | ||
Werk BMW-50 50 л | від 5 900 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →