Велокомп'ютер / спідометр Sigma Base 800
Відео 3Фото 3 |
Дротовий велосипедний комп'ютер належить до базових рішень в лінійці торгової марки Sigma. Про це також натякає і назва моделі (Base). Незважаючи на передачу даних по проводу від датчика обертів колеса до головного пристрою, заявлено, що установка не потребує використання якихось додаткових інструментів. Всі необхідні аксесуари включені в комплектацію. Велокомп'ютер Sigma Base 800 оснащений пластиковим водонепроникним корпусом з 3-рядковим монохромним дисплеєм.
2 рядки тут з показаннями і одна - з допоміжними іконками індикації. На екрані відображаються основні відомості про велопоїздку, включаючи середню і поточну швидкість, добовий і сумарний кілометраж, час у дорозі. Також при наявності приладу не обов'язково мати під рукою годинник, адже цю функцію він також виконує. До інших особливостей моделі відноситься автоматичний старт-стоп (включення і виключення відбувається без участі користувача, а у відповідь на обертання педалей 2-колісного транспорту), а також живлення від популярної батарейки CR2032.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma Base 800
Комп'ютер Sigma Sport Base 800 (чорний) SD01940 | 799 грн. |
Велокомпьютер Sigma BASE 800 SD01940 | 799 грн. |
Комп'ютер Sigma Sport Base 800 (чорний) SD01940 | 799 грн. |