Велокомп'ютер / спідометр Sigma Sport Rox 2.0
Відео 2Фото 4 |
Sigma Sport Rox 2.0
Тип:бездротовий
Дисплей:3 рядковий
Статистика:швидкість, дистанція
Синхронізація з додатком Sigma Ride, Strava, Komoot і Training Peaks. Сповіщення про вхідні повідомлення і виклики. Компас.
Сумісний з електровелосипедами – показує заряд батареї, запас ходу, режим асистента, увімкнення світла.
The Red Circle – червоне коло у верхньому правому куті дисплея, інноваційне відображення тренувальних даних.
Всі характеристики
Характеристики Sport Rox 2.0
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma Sport Rox 2.0
Усі ціни 22 →Комп'ютер Sigma Sport ROX 2.0 Top Mount Set (чорний) SD01052 | 3 399 грн. |
Велокомпьютер Sigma Sport ROX 2.0 Black SD01050 | 3 199 грн. |
SIGMA Велокомпьютер Sigma Sport ROX 2.0 Белый SD01051 | 3 199 грн. |
Велокомп'ютер Sigma ROX 2.0 Black SD01050 | 3 199 грн. |
Комп'ютер Sigma Sport ROX 2.0 Top Mount Set (чорний) SD01052 | 3 399 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →