Велокомп'ютер / спідометр Sigma BC 10.0 WR
Фото 6 |
Sigma BC 10.0 WR
Тип:дротовий
Дисплей:3 рядковий
Статистика:швидкість
Датчики:термометр
Всі характеристики
Характеристики BC 10.0 WR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma BC 10.0 WR
Усі ціни 7 →Велокомп'ютер Sigma BC 10.0 WR SD10210 | 1 199 грн. |
Велокомпьютер Sigma BC 10.0 WR SD10210 | 1 199 грн. |
SIGMA Велокомпьютер Sigma Sport BC 10.0 WR SD10210 | 1 199 грн. |
Велокомп'ютер Sigma BC 10.0 WR SD10210 | 1 199 грн. |
Велокомпьютер Sigma Sport BC 10.0 WR SD10210 | 1 199 грн. |
Велокомп'ютер Sigma BC 10.0 WR | 1 199 грн. |
SIGMA Велокомпьютер Sigma BC 10.0 проводной, черный LIS210 | 1 047 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →