Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Стільці   /   Signal

Стілець Signal Mila

Фото - Стілець Signal Mila
Фото 30
Signal Mila
Колір
Призначеннякласичний
Сидіння і спинка
Форма сидінняквадратна
Оббивка сидіннятканина
Розміри сидіння (ШхГ)47x41 см
Висота сидіння50 см
Спинкасуцільна (закрита)
Оббивка спинкитканина
Висота спинки37 см
Основа
Опораніжки прямі
Матеріал каркасуметал
Інше
Висота стільця87 см
Дата додавання на E-Katalogберезень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Signal 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Signal.

Купити Signal Mila

Усі ціни 12 →

Стілець MILA D VELVET дуб каркас/беж BL.28

Маркетплейс: Rozetka.ua  Global Sales З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 586 грн.

Стілець MILA VELVET чорний каркас/беж BL.28

Маркетплейс: Rozetka.ua  Global Sales З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Стілець кухонний м'ягкий зі спинкою Signal Mila Velvet сірий велюровий чорні ніжки

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dellic З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 980 грн.

Стілець MILA VELVET чорний каркас / беж BLUVEL 28 MILAVCBE Signal

Маркетплейс: Rozetka.ua  room&space З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 238 грн.

Стілець кухонний MILA D VELVET дуб каркас/беж BL.28 MILADVDBE Signal

Маркетплейс: Rozetka.ua  room&space З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 960 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Signal Mila