Жорсткий диск Silicon Power Armor A66 SP050TBPHD66LS3K 5 ТБ
Відео 4Фото 8 |
Silicon Power Armor A66 SP050TBPHD66LS3K 5 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Armor A66 SP050TBPHD66LS3K 5 ТБ
Silicon Power Armor A66 5Tb Usb 3.2 Gen. 1 Czarno-Niebieski(Sp050Tbphd66Ls | 7 626 грн. |
Silicon Power Armor A66 5Tb Usb 3.2 Gen. 1 Czarny(Sp050Tbphd66Ls3K) | 7 011 грн. |
Silicon Power Armor A66 5Tb Usb 3.2 Gen. 1 Czarno-Żółty(Sp050Tbphd66Ls3Y) | 8 077 грн. |
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Armor A66 SP050TBPHD66LS3K
Ціни на Silicon Power Armor A66 SP050TBPHD66LS3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 ТБ | від 2 314 грн. | 15 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A66 SP020TBPHD66SS3K 2 ТБ | від 3 074 грн. | 30 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A66 SP050TBPHD66LS3K 5 ТБ | від 7 011 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →