Жорсткий диск LaCie Rugged Mini 2.5" STJJ5000400 5 ТБ
Фото 3 |
LaCie Rugged Mini 2.5" STJJ5000400 5 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LaCie Rugged Mini 2.5" STJJ5000400 5 ТБ
Lacie Rugged 5TB (STJJ5000400) | 8 979 грн. |
Zewnętrzny dysk twardy Lacie Rugged Mini 5TB, USB 3.0 (STJJ5000400) Pomara | 10 947 грн. |
Lacie Rugged 5TB (STJJ5000400) | 9 198 грн. |
Модификації LaCie Rugged Mini 2.5" STJJ5000400
Ціни на LaCie Rugged Mini 2.5" STJJ5000400 |
---|---|---|---|---|
LaCie Rugged Mini 2.5" LAC301558 1 ТБ | від 3 547 грн. | 31 пропозиція | ||
LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000298 2 ТБ | від 3 700 грн. | 28 пропозицій | ||
LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000633 4 ТБ | від 6 720 грн. | 39 пропозицій | ||
LaCie Rugged Mini 2.5" STJJ5000400 5 ТБ | від 8 979 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →