Жорсткий диск Silicon Power Armor A66 SP040TBPHD66LS3K 4 ТБ
Відео 4Фото 8 | Очікується у продажу 7 631 грн. Виконання: зовнішній; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 4000; Форм-фактор ("): 2.5; Гарантія виробника: 3 роки; Захист від пилу та води; Стандарт захисту MIL-STD-810; |
Silicon Power Armor A66 SP040TBPHD66LS3K 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Armor A66 SP040TBPHD66LS3K
Ціни на Silicon Power Armor A66 SP040TBPHD66LS3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 ТБ | від 2 314 грн. | 12 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A66 SP020TBPHD66SS3K 2 ТБ | від 3 059 грн. | 30 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A66 SP050TBPHD66LS3K 5 ТБ | від 7 011 грн. | 3 пропозиції |