Жорсткий диск Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 ТБ
Відео 4Фото 8 |
Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 ТБ
Усі ціни 18 →Внешний жесткий диск 1Tb Silicon Power Armor a66, Black, 2.5", usb 3.2 (sp | 2 567 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Silicon Power Power Armor A66 1 TB Black (SP010TBP | 2 482 грн. |
Портативный жёсткий диск 2.5'' 1TB SILICON POWER USB3.2 ARMOR A66 Blue SP0 | 2 303 грн. |
Жорсткий диск Silicon Power Armor A66 1 TB Black (SP010TBPHD66SS3K) | 2 378 грн. |
Silicon Power SP010TBPHD66SS3K | 2 349 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K
Ціни на Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 ТБ | від 2 288 грн. | 18 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A66 SP020TBPHD66SS3K 2 ТБ | від 3 074 грн. | 34 пропозиції | ||
Silicon Power Armor A66 SP050TBPHD66LS3K 5 ТБ | від 7 011 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →