Жорсткий диск WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0050BBL 5 ТБ
Відео 1Фото 9 |
WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0050BBL 5 ТБ 4 ТБ5 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0050BBL 5 ТБ
WD My Passport for Mac 5TB niebieski (WDBA2F0050BBL-WESN) | 10 086 грн. |
WD My Passport for Mac 5TB niebieski (WDBA2F0050BBL-WESN) | 9 840 грн. |
WD My Passport for Mac 5TB niebieski (WDBA2F0050BBL-WESN) | 10 086 грн. |
WD My Passport for Mac 5TB niebieski (WDBA2F0050BBL-WESN) | 10 332 грн. |
Відеоогляди
Модификації WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0050BBL
Ціни на WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0050BBL |
---|---|---|---|---|
WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0040BBL 4 ТБ | від 7 134 грн. | 2 пропозиції | ||
WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0050BBL 5 ТБ | від 9 840 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →