Карта пам'яті Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 128 ГБ
Silicon Power Superior Pro Color microSDXC UHS-I Class 10 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 128 ГБ
Карта пам'яті Silicon Power 128Gb microSDXC U3 A1 V30 Superior Color 100R/ | 382 грн. |
Silicon Power Карта пам'яті Silicon Power 128Gb microSDXC U3 A1 V30 Superi | 382 грн. |
MicroSDXC card 128G U3 A1 V30 SILICON POWER Superior Color 100R/80W + adap | 605 грн. |
Модификації Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10
Ціни на Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 191 грн. | 13 пропозицій | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 382 грн. | 3 пропозиції | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 625 грн. | 10 пропозицій | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 1 536 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →