Карта пам'яті SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 ГБ
Відео 1Фото 3 |
SanDisk Ultra microSDXC 320x UHS-I 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 ГБ
Усі ціни 88 →Карта пам'яті 128ГБ Class 10 microSDXC SanDisk Ultra SDSQUNR-128G-GN6MN | 419 грн. |
Карта пам`яті SanDisk microSDHC 128GB C10 UHS-I R100MB/s Ultra (SDSQUNR-12 | 419 грн. |
SanDisk microSDXC 128GB Ultra Light Class 10 UHS-I (SDSQUNR-128G-GN6MN) | 491 грн. |
Карта памяти SANDISK 128GB microSD class 10 Ultra Light (SDSQUNR-128G-GN6M | 465 грн. |
Карта пам'ятi SanDisk 128GB microSDXC C10 UHS-I R100MB/s Ultra + SD (SDSQU | 549 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I
Ціни на SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 32 ГБ | від 170 грн. | 51 пропозиція | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 64 ГБ | від 214 грн. | 81 пропозиція | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 ГБ | від 410 грн. | 88 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →