Карта пам'яті Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 32 ГБ
Товар застарів 279 грн. Тип: microSDHC; Швидкість читання даних (МБ/с): 90; Швидкість запису даних (МБ/с): 80; |
Silicon Power Superior Pro Color microSDHC UHS-I Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10
Ціни на Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 215 грн. | 10 пропозицій | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 382 грн. | 3 пропозиції | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 625 грн. | 10 пропозицій | ||
Silicon Power Superior Pro Color microSD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 1 518 грн. | 9 пропозицій |