Ножівка Silky Gomboy 270-10
Відео 1Фото 4 | Товар застарів 1 680 грн. Тип: садова; Призначення: по дереву; Складана; Довжина полотна (мм): 270; Заточення зубів: тригранна; Матеріал рукоятки: метал/гума; |
Silky Gomboy 270-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель Gomboy 210-10 — довжина полотна — 210 мм
- Модель Gomboy 240-10 — довжина полотна — 240 мм
- Модель Gomboy 270-10 — довжина полотна — 270 мм
- Модель Gomboy 300-10 — довжина полотна — 300 мм
Модификації Silky Gomboy 270-10
Ціни на Silky Gomboy 270-10 |
---|---|---|---|---|
Silky Gomboy 210-10 | від 2 050 грн. | 4 пропозиції | ||
Silky Gomboy 240-10 | від 2 270 грн. | 4 пропозиції | ||
Silky Gomboy 300-10 | від 2 670 грн. | 4 пропозиції |