Ножівка Silky Ibuki 390-6.5
Фото 4 |
Silky Ibuki 390-6.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silky Ibuki 390-6.5
Ножовка по дереву садовая Silky Ibuki 390-6.5 (275-39) | 4 350 грн. |
Пила садовая в ножнах Silky Ibuki 390-6,5 390 мм (275-39) | 4 150 грн. |
Пила садова в піхвах Silky Ibuki 390-5,5 390 мм (275-39) V32913 | 4 350 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →