Ножівка Silky Bigboy 360-10
Фото 15 |
Silky Bigboy 360-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silky Bigboy 360-10
Пила Silky BIGBOY 360-10 (350-36) | 3 150 грн. |
Складана садова пилка Silky BIGBOY 360-10 (350-36) V33987 | 3 150 грн. |
Пила складна Silky Bigboy 360-10 (350-36) | 3 686 грн. |
Модификації Silky Bigboy 360-10
Ціни на Silky Bigboy 360-10 |
---|---|---|---|---|
Silky Bigboy 2000 360-6.5 | від 3 490 грн. | 3 пропозиції | ||
Silky Bigboy 360-7 | від 3 190 грн. | 3 пропозиції | ||
Silky Bigboy 360-10 | від 3 150 грн. | 3 пропозиції | ||
Silky Bigboy 360-13 | від 3 358 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →