Ножівка Silky Pocketboy 170-8
Відео 1Фото 10 |
Silky Pocketboy 170-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silky Pocketboy 170-8
Ножовка по дереву садовая Silky Pocketboy 170-8 (346-17) | 1 580 грн. |
Садовая пила Silky Professional Series PocketBoy 170 мм с большими зубьями | 1 580 грн. |
Складана пилка Silky Professional Series PocketBoy 170 мм з великими зубам | 1 580 грн. |
Пила складна Silky PocketBoy 170-8 (346-17) | 1 849 грн. |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель Pocketboy 130-8 — довжина полотна — 130 мм, TPI — 7
- Модель Pocketboy 130-10 — довжина полотна — 130 мм, TPI — 8.5
- Модель Pocketboy 130-20 — довжина полотна — 130 мм, TPI — 17
- Модель Pocketboy 130-26 — довжина полотна — 130 мм, TPI — 22
- Модель Pocketboy 170-8 — довжина полотна — 170 мм, TPI — 7
- Модель Pocketboy 170-10 — довжина полотна — 170 мм, TPI — 8.5
- Модель Pocketboy 170-20 — довжина полотна — 170 мм, TPI — 17
- Модель Pocketboy 170-26 — довжина полотна — 170 мм, TPI — 22
Модификації Silky Pocketboy 170-8
Ціни на Silky Pocketboy 170-8 |
---|---|---|---|---|
Silky Pocketboy 170-8 | від 1 580 грн. | 4 пропозиції | ||
Silky Pocketboy 170-10 | від 1 650 грн. | 6 пропозицій | ||
Silky Pocketboy 170-20 | від 1 849 грн. | 1 пропозиція | ||
Silky Pocketboy 170-26 | від 1 480 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →