Ножівка Silky Katanaboy 650-4
Фото 5 |
Silky Katanaboy 650-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silky Katanaboy 650-4
Усі ціни 6 →Ножовка по дереву садовая Silky Katanaboy 650-4 650мм (710-65) | 10 999 грн. |
Пила садовая раскладная Silky KATANABOY 650-4 | 10 999 грн. |
Пила садова розкладна Silky KATANABOY 650-4 (710-65) 650 мм V33434 | 10 999 грн. |
Piła ręczna składana Silky Katanaboy 650-4 | 14 022 грн. |
Пила садова складна Silky Katanaboy 650-4 (710-65) | 11 699 грн. |
Пила складна Silky Katanaboy 650-4 (710-65) | 12 869 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →