Бінокль SILVA Scenic 8 8x25 (37648)
SILVA Scenic 8 8x25
Тип:універсальний
Кратність збільшення:8 x
Діаметр об'єктива:25 мм
Поле зору на 1 км:114 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:285 г
Всі характеристики
Характеристики Scenic 8 8x25
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SILVA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SILVA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SILVA Scenic 8 8x25
Усі ціни 6 →Silva Scenic 8 (SLV 37648) | 3 300 грн. |
Бінокль Silva Scenic 8 (SLV 37648) | 3 150 грн. |
Бінокль Silva Scenic 8 | 3 300 грн. |
Бінокль Silva Scenic 8х25 | 3 591 грн. |
Бінокуляр Silva Scenic 8x25 (SLV 37648) | 3 150 грн. |
Бінокуляр Silva Scenic 8 (SLV 37648) | 3 300 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →