Машинка для стрижки Silver Crest SHBS 500 D4
Фото 4 |
Silver Crest SHBS 500 D4 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silver Crest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silver Crest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silver Crest SHBS 500 D4
Усі ціни 10 →Тример Silver Crest SHBS 500 B4 | 723 грн. |
Машинка для стрижки волосся Silver Crest SHBS 500 B4 | 679 грн. |
Машинка для стрижки бороди та вусів Silver Crest SHBS 500 B4 | 769 грн. |
Машинка для стрижки волосся Silver Crest SHBS-500-B4 | 972 грн. |
Машинка для стрижки волосся Silver Crest SHBS 500 B4 black | 985 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →