Радіокерований катер Silverlit Hover Racer (S82014)
Відео 3Фото 4 |
Silverlit Hover Racer |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silverlit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silverlit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silverlit Hover Racer
Усі ціни 12 →Всюдихід на радіокеруванні Silverlit Ховеркрафт Hover Racer 1:18 зелений ( | 2 320 грн. |
Ховеркрафт Silverlit "Hover Racer", 1:18, РК, 2,4 GHz (ГГц), зеленый (8201 | 3 150 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit Ховеркрафт "Hover Racer" 2,4 GHz , зелений | 2 570 грн. |
Радиоуправляемая игрушка Silverlit Ховеркрафт "Hover Racer" 2,4 GHz, зелен | 2 355 грн. |
Радіокерована іграшка Silverlit Ховеркрафт "Hover Racer" 2,4 GHz , зелений | 2 304 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості радіокерованого катера Silverlit Hover Racer:
- Подвійна система повітряних гвинтів
- Можливість пересування на поверхні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →