Унітаз Simas Henges HE 01
Фото 3 |
Simas Henges HE 01 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Henges HE 01
Унітаз для підлоги Simas Henges в комплекті з сидінням Soft Close, білий г | 19 140 грн. |
Приставний унітаз безободковий Simas Henges (HE01/F91) (без сидіння) HE01/ | 15 907 грн. |
Унітаз для підлоги Simas Henges в комплекті з сидінням Soft Close, чорний | 24 116 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →