Унітаз Simas Baden Baden BB 18
Відео 1Фото 7 |
Simas Baden Baden BB 18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Baden Baden BB 18
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний Simas Baden білий глянцевий BB18 з сидінням Soft Close BB | 14 520 грн. |
Унітаз підвісний Rimless (безободковий) Simas Baden Baden із сидінням Soft | 20 240 грн. |
Унітаз підвісний з кришкою Simas Baden Baden BB18/F87/BB004 | 22 137 грн. |
Чаша підвісного унітазу Simas Baden Baden BB18 з кріпленням, сірий матовий | 14 749 грн. |
Підвісний унітаз Baden Baden BB 18 (BB18-F87), SIMAS (BB18/F87(85) (WHITE) | 11 524 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →