Унітаз Simas Arcade AR 841
Фото 2 |
Simas Arcade AR 841 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою та інсталяції
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Arcade AR 841
Усі ціни 10 →Унітаз підвісний (без сидіння) Simas Arcade AR841 | 8 540 грн. |
Підвісний унітаз Simas Arcade (AR841) | 8 600 грн. |
Унітаз підвісний Simas Arcade Rimless AR841 сидіння Soft-Close AR006 AR841 | 14 672 грн. |
Унитаз подвесной Simas Arcade AR841 | 9 030 грн. |
Унітаз підвісний Arcade AR 841 Simas AR841 | 8 352 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →