Унітаз Simas Vignoni VI 18
Simas Vignoni VI 18 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою та інсталяції
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Vignoni VI 18
Усі ціни 18 →Унітаз підвісний Simas Vignoni VI18 з сидінням Soft-Close VI18/F85/VI004 | 14 044 грн. |
Унітаз підвісний Simas Vignoni із сидінням Soft Close, білий VI18/F85+VI00 | 11 650 грн. |
Simas Simas VI 18/F85/VI 4 | 19 757 грн. |
Унітаз підвісний Simas Vignoni безобідковий з кришкою Soft-Close VI18+F85+ | 19 756 грн. |
Унітаз підвісний Simas Vignoni (VI 18/F 85/VI 004) | 19 757 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Дуже галасливий злив. Надто повільно опускається покришка.