Унітаз Devit Smart 3010146
Відео 1Фото 1 |
Devit Smart 3010146 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Smart 3010146
Усі ціни 11 →Унітаз-компакт підлоговий Devit Smart 3010146 з бачком і сидінням soft-clo | 5 900 грн. |
Унитаз Smart Soft-Close (310303) 310303 | 5 349 грн. |
Унітаз-компакт Devit Smart в комплекті із сидінням Soft Close 3010146 | 5 909 грн. |
Devit Devit Smart 3010146 310303 | 6 019 грн. |
Унитаз-компакт напольный Devit Smart 3010146 с бачком и сиденьям soft-clos | 5 900 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →