Матрац Simpler Air Dream Lite Flash 70x190
від 3 295 до 3 625 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / вище за середню (3/4), двобічний Навантаження:до 150 кг Висота:21 см |
Модифікації Simpler Air Dream Lite Flash 15
Характеристики
Simpler Air Dream Lite Flash 70x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simpler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simpler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Simpler Air Dream Lite Flash 70x190
Сортувати
Матрас Simpler Air Dream Lite Flash 70х190 | 3 371 грн. |
Ортопедичний матрац Air Dream lite Flash 70х190 см | 3 625 грн. |
Матрац ортопедичний Simpler Air Dream lite Flash 70x190 см | 3 295 грн. |
Ортопедичний матрац Simpler Air Dream lite Flash 70x190 см | 3 295 грн. |
Закрити
Рекомендуємо