Матрац Simpler Air Dream Lite Star 120x190
від 5 229 до 5 751 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Simpler Air Dream Lite Star 15
Характеристики
Simpler Air Dream Lite Star 120x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simpler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simpler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Simpler Air Dream Lite Star 120x190
Сортувати
Матрас Simpler Air Dream Lite Star 120х190 + наматрасник в подарок | 5 348 грн. |
Матрац пружинний Air Dream lite Star 120x190 | 5 751 грн. |
Матрац ортопедичний Simpler Air Dream lite Star 120x190 см | 5 229 грн. |
Ортопедичний матрац Simpler Air Dream lite Star 120x190 см | 5 229 грн. |
Закрити
Рекомендуємо